10 порад, як правильно прати дитячий одяг

  • 05 мая 2015 в 13:48:48
 

Купити дитячий одяг оптом, Магазин дитячих товарів по низьким цінам, купити дитячий одяг недорого, дитячі товари опт, оптовий дитячий магазин, купити одяг українських виробників

Від того, чи правильно ви перете дитячі речі, залежить не лише довговічність дитячого одягу, але й стан здоров’я малюка. Тому перша порада молодим батькам: для новонародженого та дитини до двох років абсолютно підходить недорогий дитячий одяг. При правильному догляді за якісними дитячими речами – вони прослужать не менше, ніж брендові. Поради з догляду речей дає наш оптовий дитячий інтернет-магазин Bubnilka

Отже, 10 головних правил прання речей дитини:

Правило 1. Дитячий одяг та білизну не можна підкрохмалювати, це може травмувати ніжну шкіру малюка.

Правило 2. Брудні речі дитини рекомендується прати на наступний день після забруднення – так плями виводяться значно ефективніше.

Правило 3. Мокрі пелюшки потрібно замочувати в гарячій воді, а забруднені – лише в прохолодній мильній.

Правило 4. Дитячі речі в жодному випадку не можна прати разом з одягом дорослих.

Правило 5. Пере тим, як покласти одяг в машинку, не забудьте його посортувати. Як мінімум, за кольором. А в ідеалі – ще й за видом тканин.

Правило 6. Після прання дитячі речі обов’язково потрібно додатково ополіскувати. Якщо в пральній машині відсутня ця функція, то ополіскування доведеться зробити вручну в прохолодній воді.

Правило 7. Для прання дитячого одягу потрібно використовувати і спеціальний дитячий пральний порошок. Такі засоби гіпоалергенні, не містять агресивних миючих речовин (відбілювачі, цеоліти). Краще за все купити безфосфатний пральний порошок. Правда, він гірше справляється з плямами. Тому, якщо берете засіб з фосфатами, то їх у складі дитячого порошку повинно бути не більше 15-25%.

Правило 8. Температура під час прання дитячих речей повинна бути не менше 60 градусів. Лише після того, як малюку виповниться півроку, можна прати при режимі 40 градусів. Це пов’язано з тим, що прання – не лише чистка, але й дезінфекція дитячого одягу.

Правило 9. Не порушуйте правил прання, які вказані виробниками дитячого одягу на ярликах.

Правило 10. Не використовуйте при ополіскуванні дитячих речей жодних кондиціонерів та засобів для ароматизації одягу.

Також радимо батькам купувати дитячий одяг оптом. В нашому магазині представлений недорогий якісний одяг для дітей.

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)