10 правил вибору дитячого весняного гардеробу

  • 13 мая 2015 в 14:29:31
 

Купити дитячий одяг оптом, Магазин дитячих товарів по низьким цінам, купити дитячий одяг недорого, дитячі товари опт, оптовий дитячий магазин, купити весняний дитячий одяг, купити дитячий одяг на весну

Мінлива весняна погода часто збиває батьків з пантелику – в чому ж вести дитину гуляти? Переходити на легкий одяг ще рано – запросто можна підхопити застуду. А от кутати дітей педіатри категорично забороняють, адже діти дошкільного і молодшого шкільного віку настільки активні, що через 10 хвилин після виходу з дому теплий одяг буквально стане мокрим на дитині.

Як же знайти «золоту середину»? Підкаже наш оптовий дитячий інтернет-магазин Bubnilka

Правило 1. Вибирайте для дитину легкий, комфортний одяг, який не буде обмежувати його рухів.

Правило 2. Всі елементи, що утеплюють дитячий весняний одяг, повинні бути зйомними – тоді вам легко буде підлаштовуватись під мінливу погоду. При необхідності, пристебнути або зняти капюшон, підкладку і навіть рукава.

Правило 3. Для дворічних дітей оптимальним буде легкий весняний комбінезон – він буде чудово захищати від вітру та раптового дощу. Крім того, в комбінезоні зручно ходити, бігати, повзати, вилазити на гірки і качелі, а батькам не потрібно хвилюватись, що одяг задереться чи сповзе, а дитина буде обвітрюватись і перемерзати. Для дітей 2-4 років вдало підійдуть комплекти для прогулянки – куртки з напівкомбінезонами. Бажано, аби куртка була з непродувної та вологостійкої тканини, а також з капюшоном, який легко можна відстібнути.

Правило 4. При виборі верхнього одягу для дитини матеріал не має принципово значення. Якщо одяг не контактує напряму зі шкірою малюка, то сміливо можна купувати одяг з синтетичних тканин. Тим більше, що саме синтетика відрізняється багатьма корисними характеристиками: тканина легка, не промокає, швидко сохне, не продувається вітром, її легко чистити, вона практична та довговічна.

Правило 5. Весною все ще актуальні шарфи та перчатки. Але з полегшених тканин. І не кутайте дитину зайвий раз. Носіть ці аксесуари з собою і використовуйте у випадку раптового похолодання та поривів вітру.

Правило 6. Купуючи куртки та комбінезони для прогулянок, перевірте, чи не надто туго стягують резинки на рукавах і манжетах штанів. Вибирайте модель одягу, яка не спричиняє дитині дискомфорту, больових відчуттів, адже тугі резинки затискають кровоносні судини. А це вже небезпечно.

Правило 7. Не обирайте одяг для прогулянок з зайвими декоративними елементами. Оманливі застібки, великі гудзики для краси – все це може чіплятись за гілки дерев, перекладини на ігрових майданчиках. Це незручно, та й небезпечно.

Правило 8. Окрім того, що одяг повинен бути непродувним та водостійким, але й здатний відштовхувати бруд. А це, як правило, одяг з прорезинених тканин.

Правило 9. Взуття для весни – це перехідний момент від холоду до тепла. Тому взуття не може бути вже полегшеним, ви повинні купити демісезон. Тобто не таке тепле, як зимове, але й не таке відкрите, як літнє. У такого взуття, як правило, зйомні стільки та додаткові утеплені підкладки, які виймаються як велика тепла шкарпетка.  

Правило 10. Основна хитрість для весняного дитячого гардероба – це багатошаровість. Одягу повинно бути багато, але кожна одежина сама по собі не надто тепла. Тому, при необхідності, окремі частини гардеробу можна легко знімати. Дитині стає легше рухатись, але при цьому вона не мерзне.

Також радимо батькам купувати дитячий одяг оптом. В нашому магазині представлений недорогий якісний одяг для дітей на будь-який сезон.

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)