5 обов’язкових речей в гардеробі новонародженого

  • 15 февраля 2016 в 19:56:42
 

Купити дитячий одяг оптом, Магазин дитячих товарів по низьким цінам, купити дитячий одяг недорого, дитячі товари опт, оптовий дитячий магазин, купити одяг для новонародженого, купити одягу новонародженому

Маленькій дитині, звичайно ж, не потрібен величезний гардероб. Але це, скоріше, йдеться про різноманітність речей. З іншого боку, малюку потрібні одні й ті самі речі у великій кількості. Тому молодим батькам варто відразу ж замислитись про те, аби в перший рік життя купувати дитячий одяг оптом. Мамочки дивуються, як такі малюки встигають забруднювати стільки речей за один день! Комбінезони та бодіки вам доведеться міняти величезну кількість разів. Тож які речі повинні обов’язково бути в гардеробі маленької дитини? Дитячий оптовий магазин Bubnilka дасть вам підказки.

1. Комбінезони
Дуже зручний та практичний одяг для дитини. Повністю закриває тіло дитини, і ручки, і ніжки завжди в теплі. Комбінезони зручні тим, що в них немає звичної резинки, як у штанів. А це дуже важливо, якщо у малюка коліки. В цей момент нічого не повинно тиснути на животик дитини. Також комбінезони не сповзають, як штанці. Дитячі комбінезони для зручності можуть бути і з капюшоном, а також з рукавами, які повністю закривають дитячу долонь, як рукавичка.

2. Шапочки
Без них ніяк. В перші місяці життя малюку потрібно одягати шапочки навіть вдома. Голова буде захищена від переохолодження, а ніжна шкіра голови – від зайвих механічних подразнень.

3. Бодіки
Це ще одна зручна річ для малюка. Як і комбідреси, бодіки застібаються між ніжок. Це зручно для фіксації бодіка, який не висмикується зіі штанців чи шортів. Також бодік надійно додатково фіксує підгузник. Бодіки можна купувати найрізноманітніші – під майку, у вигляді футболок, з довгими рукавами, з капюшонами.

4. Пінетки та шкарпетки
Ніжки маленької дитини повинні завжди бути в теплі, оскільки у малюка ще дуже слабка терморегуляція тіла. Дитина дуже швидко мерзне, тому малюк навіть спати повинен в шкарпетках. А пінтеки до 6 місяців будуть заміняти йому повноцінне взуття. Пінетки м’які та зручні, можуть бути у вигляді домашніх капців чи навіть вуличних кедів. Пінетки просто необхідні, якщо ви з малюком йдете в гості.

5. Розпашонка
Сорочечка (або льоля) – класика дитячого одягу, їх носили в дитинстві і ми, і наші батьки. Зручна та перевірена часом річ. Підібрати розпашонку можна під сезони – більш легку на літо або ж з байковою підкладкою на холодні пори року. Пам’ятайте, що дитячий одяг обов’язково повинен бути виконаний з натуральних, екологічно чистих матеріалів.

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)