5 важливих порад, як правильно вибирати взуття для дитини

  • 10 мая 2015 в 01:18:47
 

Купити дитяче взуття оптом, Магазин дитячих товарів по низьким цінам, купити дитяче взуття недорого, дитячі товари опт, оптовий дитячий магазин, дитячі товари недорого

В ранньому віці формування стопи напряму залежить від якості взуття, яке носить дитина. Адже гармонійно розвинена та анатомічно правильно сформована стопа – головна таємниця здоров’я ніг та хребта, та й організму в цілому.

Наш оптовий дитячий інтернет-магазин Bubnilka дасть батькам 5 важливих порад, як правильно потрібно купувати дитяче взуття.

Порада 1. Віддайте перевагу натуральному
Здорові діти дуже активні, а правильна терморегуляція стоп забезпечує відмінний стан як шкіри ніг, так і всього організму. Дитяче взуття обов’язково повинно «дихати». Гарна вентиляція може бути лише у дитячого взуття, виготовленого з натуральної шкіри чи текстилю, а також з якісних шкірзамінників. А от неякісне взуття утримує тепло та вологу, ніжки пріють, натираються, можуть з’явитись набряки. Також від перенагрівання у дитини порушують процеси терморегуляції всього організму.

Порада 2. Правильний розмір
Головна функція взуття – підтримувати стопу. І дуже особливо, щоб для ніжки, яка тільки формується, було підібране взуття за правильними розмірами. Важливо також, аби ширина стопи підходила для обраної моделі взуття. Стопа не повинна вільно хитатись у взутті, також взуття не повинно бути занадто щільним. Неправильний розмір стає причиною деформації стопи малюка, появи плоскостопості, а в подальшому – навіть кривизни ніг. Також дитяче взуття повинно бути зі спеціальними вставками в зоні склепіння – вони називаються супінаторами.

Порада 3. Безпека
По-перше, йдеться про якість матеріалів, з яких виготовлене взуття. Якими б яскравими і модними не були б дитячі кросівочки чи босоніжки з Китаю – від таких товарів все-таки варто відмовитись. Зазвичай неякісні дешеві матеріли викликають шкірну алергію, натирання, мозолі. По-друге, свій вибір потрібно зупинити на моделі, яка враховує всі фактори безпеки дитини. Наприклад, підошва повинна бути неслизькою, мати максимум виступів та рельєфів. Також взуття повинно надійно фіксуватись на дитячій ніжці, мати якісну фурнітуру.

Порада 4. Ніяких твердих підошв!
Часто батьки вважають, що масивна і тверда підошва – ознака якісного взуття. Насправді це не так. У якісного взуття підошва завжди гнучка, але при цьому дуже практична. Тільки матеріал, який здатен гнутись, а потім вертатись у попередню форму, не шкодить формуванню дитячої стопи.

Порада 5. Ніяких підборів
Навіть невеличка танкетка, мініатюрний каблучок – це дуже серйозна проблема для дитячої стопи. У дівчаток ще буде можливість в майбутньому проявити свої модні звички. А от в дитинстві мами повинні дбати про те, аби у дівчинки формувались здорові, рівні, гарні ніжки!

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)