8 порад, як правильно прати дитячі речі

  • 09 июля 2015 в 21:45:51
 

Купити дитячий одяг оптом, Магазин дитячих товарів по низьким цінам, купити дитячий одяг недорого, дитячі товари опт, оптовий дитячий магазин, купити одяг для новонародженого

Разом з появою малюка в сім’ї у молодих і недосвідчених батьків виникає безліч побутових питань: як купати дитину і вкладати спати, як і коли гуляти, як одягати і доглядати за дитячими речами. Оптовий дитячий інтернет-магазин Bubnilka дасть важливі поради батькам, які полегшать процес догляду за речами малюка.

Правило 1. Дитячі речі потрібно прати окремо від дорослих. І не важливо, що дитячі повзунки ідеально збігаються з кольоровою гамою маминих шкарпеток. Речі дорослих містять безліч шкідливих частинок та мікроорганізмів, які не повинні контактувати з дитячим одягом. До речі, якщо в вашій родині декілька дітей, то речі новонародженого малюка слід прати окремо від одягу старших діток.

Правило 2. Для дитячого одягу існує спеціальний дитячий пральний порошок, який не містить шкідливих активних компонентів, як дорослий порошок. Ці речовини – сильні алергени, тому чистий дитячий одяг, випраний дорослим порошком, може стати справжньою проблемою для малюка. Зверніть увагу, навіть такі дитячі гіпоалергенні порошки здатні ефективно справлятись з плямами різного походження. Але якщо вам потрібно вивести сильні і застрілі плями, то місця забруднення можна попередньо затерти звичайним господарським милом. Дати речам полежати 20-30 хвилин, а після цього прати з дитячим порошком вручну чи в машинці.

Правило 3. Зверніть увагу, відбілювачі та кондиціонери, як і порошок, також можуть бути дитячими. Не слід зловживати цими засобами, але якщо є необхідність їх використати, то потрібно також купувати для категорії «дитячі речі».

Правило 4. Вибирайте правильний режим прання. В більшості пральних машинок передбачений режим для прання дитячих речей. Якщо його немає, то не засмучуйтесь. Дитячий режим відрізняється тим, що відбувається більше циклів полоскання речей. Тому просто запустіть після прання додаткове або подвійне ополіскування – це гарант того, що з одягу максимально вимиється бруд та залишки миючого засобу.

Правило 5. Не затягуйте з пранням. Чим довше лежать брудні дитячі речі, тим важче потім вивести пляму. Якщо у вас немає часу зараз кинути речі прати, то хоча б затріть свіже місце забруднення, аби бруд не встигнув в’їстись в тканину.

Правило 6. Всі куплені нові речі потрібно прати, перш ніж одягати на малюка. Речі тривали період можуть знаходитись на складі і бути джерелом активної життєдіяльності мікробів та бактерії. Прання і сушка на сонці – це гарна стерилізація.

Правило 7. Уважно читайте інформацію на ярликах дитячого одягу. Якщо дотримуватись порад від виробника (режим прання, температура прання і прасування, правила сушки), то дитячий одяг зможе прослужити вашому малюку дуже довго.

Правило 8. Прасувати дитячі речі бажано, оскільки це парове термооброблення одягу. По-перше, він стає м’яким та приємним на дотик, а це важливо для ніжної шкіри малюка. По-друге, прасування – це додаткова стерилізація одягу.

Також в нашому магазині ви можете купити дитячий одяг оптом, за помірну ціну сформувати донечці чи сину стильний і практичний гардероб на кожен день.

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)