Дитяча мода для дівчаток 7-8 років

  • 25 июня 2015 в 18:08:29
 

Купити дитячий одяг оптом, купити дитячий одяг недорого, дитячі товари опт, оптовий дитячий магазин, купити одяг для дівчинки, купити одяг на дівчинку 8 років, купити одяг для дівчинки 7 років

Дитячий одяг для дівчаток в багатьох моментах наслідує дорослий модний одяг, тому немає нічого дивного, коли маленькі принцеси одягнені в кофтинки і плащі, які мало чим відрізняються від фасонів, що носять мама та старші сестри. Поради з вибору дає наш оптовий дитячий інтернет-магазин Bubnilka

Як відомо, діти в усьому хочуть бути схожими на дорослих – і у дівчинки 7-8 років це бажання проявляється особливо виразно. Тому дизайнери сучасного дитячого одягу часто користуються цими хитрощами і запозичують ідеї кольорів, орнаментів, крою у дорослої моди.

Більше того, виробники навмисно випускають тандеми – тобто однакові моделі, які присутні як в дорослій колекції, так і в дитячій. Тому не дивно, коли мама і доця одягнені в однакові сукні. Виглядає така парочка дуже стильно, оригінально!

Тим не менше, незважаючи на тенденції, існує чимало одягу, який орієнтований виключно на дівчаток. Адже у такому віці дівчата – учениці початкових класів, тому стриманість, практичність повинна спостерігатись в їхньому базовому гардеробі.

Особливості гардеробу дівчинки 7-8 років

Уся дитяча мода ділиться на свої вікові групи, для кожної з яких є свої характерні особливості. Тому гардеробі для 7-8-літньої дівчинки припадає на етап розвитку, коли дитина вже чітко усвідомлює різницю між хлопчиком і дівчинкою. І це проявляється не лише в різниці поведінки, але й різниці в одязі.

В цьому віці у дівчинки чи не вперше чітко з’являється бажання виділяти на фоні своїх однолітків, виглядати привабливо не лише на прогулянці чи в школі, але й вдома. 7-8-річна дівчинка формує свої смаки в кольорах і фасонах одягу. І в цей момент дуже важливо допомогти дочці відійти від відверто дитячого одягу (наляписті малюнки, уже яскраві кольори, нашивки, квіточки, пайєтки) до стильної, стриманої гами кольорів, до одягу модного, але не відвертого. Саме в цьому віці дівчинці вперше потрібно демонструвати в магазині, що таке вульгарний одяг, якою повинна бути довжина спідниці чи плаття, чому не повинно бути багато прозорих вставок, сіточки, вирізів.

Які речі повинні обов’язково бути в базовому гардеробі дівчинки 7-8 років

  • Всі речі дитини повинні бути не тільки гарними та модними, але й зручними, практичними, довговічними. Фасони обирайте такі, аби не стримували рухів дитини, поки що уникайте надмірно обтягнутих речей.
  • В ідеалі, аби одяг був з натуральних тканин чи матеріалів, в яких у незначному складі присутні синтетичні волокна. Всі речі повинні бути м’якими, ніжними на дотик. Ніяких грубих швів, неяіксного оверлогу!
  • Уникайте проблеми переповненої шафи. Тобто не слід купувати занадто модні чи яскраві речі, які майже ні з чим не поєднується. Не можна купувати речі фактично на «один вихід». Вчіть дочку обирати свій одяг планомірно, виберіть основні 3 кольори, які й сформують гаму усього гардеробу. Також не забувайте про базові речі, які поєднуються з усіма іншими речами дитини. Для дівчинки 7-8 років базовим одягом є біла блуза простого крою (і для школи, і для урочистих моментів), однотонні класичні брюки, темні джинси, жилетка чи піджак, однотонна спідниця до колін, трикотажні кофти (або водолазки). Не забудьте про активний відпочинок дочки, тому, окрім класичних черевичків чи чобітків, їй потрібні кросівки або кеди.

Основні кольори

Базові кольори для дівчинку цього віку повинні бути: насичений зелений, синій, бірюзовий, ніжно-бузковий, шоколадний, білий. Для більш урочистих подій можна обирати одяг оранжевого, салатового, блакитного кольорів. Уникає традиційного «дівчачого» кольору, тобто рожевого. Намагайтесь завдяки одягу формувати в дівчинці стриманість, відчуття міри і стилю.

Також в нашому магазині ви можете купити дитячий одяг оптом, за помірну ціну сформувати донечці стильний і практичний гардероб на кожен день.

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)