Як правильно вибирати дитяче взуття на осінь

  • 11 сентября 2015 в 19:43:25
 

Купити дитяче взуття недорого, дитяче взуття по низьким цінам, дитячі товари оптом, купити взуття для хлопчика, купити взуття для дівчинки, дитяче взуття від українських виробників

Сезон осіннього одягу і взуття ось-ось почнеться. Готуватись до нього слід завчасно та враховувати, що ті ж самі речі дитина, скоріш за все, буде носити ще й весною. Сьогодні поговоримо про те, як правильно обрати осіннє дитяче взуття. Корисні поради батькам дає наш оптовий дитячий інтернет-магазин Bubnilka.

Одна з основних вимог до дитячого взуття на осінь – захист від води. Для «мокрих» днів радимо придбати для дитини гумові чобітки (або взуття з ПВХ) яскравих кольорів, вони дуже подобаються малечі. Устілки та підкладка в таких чобітках повинна бути бавовняна, або із інших натуральних матеріалів. Слід зазначити, що гумове, болоньєве та взуття з ПВХ не найкращий варіант для довгих прогулянок, адже ноги в таких чобітках хоч і не промокають, але зовсім не дихають.

При виборі осінніх чобітків зверніть увагу на підошву. Вона повинна бути достатньо товстою, щоб захищати ноги від холоду і вологи, і добре згинатися для комфортного ходіння. При цьому дитяче взуття має бути достатньо легким.

Розрізняють три види кріплення підошви до верхньої частини взуття. Клейовий метод передбачає, як стає зрозуміло із назви, приклеювання підошви до верхньої частини. Цей метод найбільш розповсюджений, має багато плюсів, але абсолютно не придатний для взуття на період дощів. Клеєпрошивний метод передбачає приклеювання підошви та додаткове прошиття. З’єднання виходить дуже міцним і надійним, проте скрізь дірочки у взуття може потрапити вода, що робить цей метод кріплення також неприйнятним для осені. Для вологої осінньої і весняної погоди слід обирати взуття з підошвою, що кріпиться методом прямого прилива. Зовні воно нагадує взуття з приклеєною підошвою, але процес значно відрізняється, є більш прогресивним, а взуття, виготовлене таким способом, міцніше і вологостійке. На готовий верх взуття відливається підошва, завдяки чому його можна назвати навіть герметичним.

Зверніть увагу на супінатори. Вони сприяють правильному розвитку осанки дитини, знижують навантаження на хребет. До того ж, взуття з супінатором довше зберігає «товарний» вигляд. Задня частина дитячого взуття має бути досить міцною, щоб добре фіксувати ногу малюка. Зверніть увагу, що в дитячих черевичках повинен бути невеликий каблучок. Не купуйте взуття розміром більше або менше.

Що стосується матеріалу, натуральна шкіра і досі залишається лідером. Вона добре зберігає тепло, еластична, добре пропускає повітря. Проте натуральна шкіра не на всі 100% захищає від вологи.

Для демісезонного взуття придбайте вологовідштовхуючий спрей. Його варто наносити на черевички завчасно, а не перед самим виходом на вулицю.

Також радимо батькам купувати дитяче взуття оптом. В нашому магазині представлене недороге якісне взуття для дітей на будь-який сезон.

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)