Як правильно вибирати одяг для новонароджених

  • 28 декабря 2016 в 19:41:08
 

Купити одяг для новонароджених, одяг для новонароджених недорого, купити одяг для новонародженого, недорогий одяг для новонародженого, купити дитячий одяг, купити одяг для немовлят, дитячий одяг недорого

З появою в домі нового члена родини, такого крихітного і вразливого, з’являється безліч клопотів і покупок. Одним із питань, яке турбує новоспечених батьків, стосується вибору одягу для немовлят. Тут існує безліч нюансів, з якими ми допоможемо розібратися. Поради дає наш оптовий дитячий магазин Bubnilka

Існує стереотип, що не можна до народження дитини купувати речі для нього. Це забобон, якого не варто дотримуватися. Одразу після народження малюка необхідно одягнути, окрім того, в перші дні вам буде не до шопінгу. Тож купувати дитячі речі краще в період вагітності. Для початку можна обійтися необхідним мінімумом, адже безліч речей вам подарують, а вже через місяць новонароджений може вирости з куплених речей.

Тепер розберемось, скільки і які саме речі придбати новонародженому в залежності від пори року. «Зимовим» дітям необхідно придбати боді з довгими рукавами (2-4 шт.), комбінезони (3-5 шт.), 2-4 сорочки, зимовий комбінезон або ковдра, повзунки (3-4 шт.), «царапки» і шкарпетки, легка шапочка і зимова шапочка 36-го розміру. Малюкам, що народилися весною або восени, купіть боді з довгими рукавами (3-5 шт.), повзунки без рукавів (3-4 шт.), «царапки» і шкарпетки, 2-3 легкі сорочки, теплий комбінезон, легку і теплу шапочку. Для дітей, що народилися влітку, слід мати боді з короткими рукавами (3-5 шт.), 3-4 повзунків, «царапки» і легкі шкарпетки, 2-3 тонкі сорочки, пару легких шапочок. У новонароджених неповністю сформована терморегуляція організму і тому їм знадобляться теплі речі навіть влітку.

Щоб обрати правильний розмір дитячого одягу, враховуйте декілька моментів: приблизний зріст по даним останнього УЗД, приблизну дату родів (для недоношених дітей підходять речі 44-50 розміру; для новонароджених із зростом 49-55 см підійде 56 розмір одягу); якщо мама і тато високого зросту, то й малюку, скоріше за все, слід купувати речі 62 розміру; зверніть увагу на шви, вони повинні бути зовні.

Стосовно розміру речей. Якщо малюк в перший місяць важить близько 2 кг, йому слід брати речі 44 розміру; від 2 до 3 кг – 50 розміру; для малюків з вагою 4-5,5 кг купуйте одяг 62 розміру.

Що стосується матеріалу, тут все просто – дитячі речі повинні бути максимально натуральним (бавовняні, шерстяні, ситцеві). Синтетика часто викликає почервоніння і подразнення шкіри, хоча незначний її вміст допустимий. Найзручнішою застібкою більшість мам вважають кнопки, адже петлі швидко розтягуються, а ґудзики розстібаються. Одягати малюка потрібно максимально швидко (адже цей процес мало кому з них до вподоби), а тому не купуйте речі, що одягаються через голову.

Порада батькам новонароджених – не купуйте занадто дорогі речі, але й не економте на якості. Знайдіть золоту середину і ваш малюк буде вас радувати. 

Також в нашому інтернет-магазині ви можете підібрати якійсний недорогий одяг для немовлят, сформувати повноцінний гардероб для різних сезонів. 

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)