Як правильно вибрати конверт на виписку

  • 06 марта 2016 в 08:57:54
 

Купити дитячий одяг недорого, дитячий одяг оптом, купити літній дитячий одяг, купити дитячий одяг на літо, купити недорогий дитячий одяг

При виписці з пологового будинку дитину та маму традиційно зустрічають рідні та друзі. Окрім святкового одягу, на виписку для малюка потрібно підготувати конверт. За яким принципом його вибирати? Підкаже наш оптовий дитячий інтернет-магазин Bubnilka

1. Дизайн
В першу чергу, обирайте конверт відповідно до статі дитинки. Для дівчаток традиційно випускають конверти в рожевих чи жовтих кольорах, з різноманітними декоративними елементами – бантиками, рюшами, мереживом. Для хлопчиків обирають конверти блакитного, синього, салатового кольорів. Вони не так сильно декоровані, як дівчачі. Також дуже гарно виглядають конверти з вишивкою в українському стилі: вишиті візерунки відрізняються для хлопчиків і дівчат кольоровою гамою.

2. Розміри
Конверт традиційно має форму квадрата – завдяки цьому легко та зручно загорнути малюка. Достатні розміри для конверта – мінімум 75 на 75 см. В ідеалі на конверті повинен бути один оформлений куточок, який загинається та дає можливість накрити голівку дитини. Цей куточок може додатково бути утепленим та декорованим.

3. Матеріали
При виборі конверта потрібно орієнтуватись, в першу чергу, на сезон, коли народився малюк. Конверти повинні в будь-якому випадку теплими – навіть для літа та весни. А от осінньо-зимові конверти шиють з додатковим утепленням – наприклад, з підкладки з синтепона. Не можна орієнтуватись по погоді по собі – одяг та конверт повинні бути утепленими.

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)