Як правильно вибрати спортивну форму для дівчинки в школу

  • 08 июня 2015 в 09:25:06
 

Купити дитячий одяг оптом, купити дитячий одяг недорого, дитячі товари опт, оптовий дитячий магазин, купити одяг для дівчинки, купити спортивний костюм для дівчинки, купити дитячий спортивний костюм

Вдало купити спортивну форму для дитини насправді не так просто, як може здаватись на перший погляд. Оскільки при виборі одягу на фізкультуру потрібно враховувати чимало характеристик – колір, матеріал, фасон, ціна, додаткові можливості (як-от відстібний капюшон, блискавки чи завз’язки на штанинах для можливості регулювання їх ширини, додатковою вентиляції). Як зробити вдалий вибір дитячої спортивного костюму чи комплекту? Поради дасть наш оптовий дитячий інтернет-магазин Bubnilka

Модель і фасон

Ніяких приталених фасонів! Звичайно, дівчинка не повинна бути одягнена в костюм, який схожий на мішок, але дитина повинна приміряти одяг і заздалегідь подумати з батьками, чи комфортний цей фасон, чи немає елементів та деталей, які стримують її рухи. Адже дизайн спортивного одягу – це питання не на першому місці. Ви вибираєте одяг, в якому дитині повинно бути зручно бігати, стрибати, присідати, робити махи руками і ногами тощо.  Також правильний фасон важливий не лише з точки зору зручності, але й безпеки, здоров’я дитини. Тісний одяг порушує кровообіг, ускладнює дихання, може стати причиною перегріву під час тренувань.

Натуральні підкладки

Сьогодні дуже багато якісних синтетичних матеріалів – і їх дуже активно використовують відомі виробники. Але сталась певна підміна понять, які вводять покупців в оману. Багато неякісних брендів спекулюють на темі синтетичного спортивного одягу. Адже відомо, що якісний синтетичний матеріал справді дає можливість шкірі дихати, має відмінні показники теплообміну, вентиляції, ці тканини буквально миттєво сохнуть, м’які і приємні на дотик. Але у випадку з дитячим спортивним одягом дуже важливо, аби внутрішня сторона одягу (тобто підкладка) була натуральні. Бо синтетика в більшості випадків натирає шкіру, тому синтетичним, наприклад, спортивний костюм чи курточка можуть бути ззовні, але підкладка – із натуральних та екологічно чистих матеріалів. А от маловідомі неякісні виробники часто зсередини пристрочують сітчасту синтетичну тканину. Здається, що вона підвищує вентиляцію. Насправді ж від цієї сітку немає ніякого толку – вона лише дуже сильно подразнює дитячу шкіру, а під час тренування тертя по розігрітій і вологій дитячій шкірі може призвести до серйозних ран, кривавих подряпин.

Додаткові елементи та фурнітура

Важливо, аби спортивний костюм був з кишенями. На фізкультурі дитині можуть знадобитись серветки чи лейкопластир – такі корисні дрібнички повинні бути під рукою. Також діти швидко переодягаються, тому важливо ще під час покупки перевірити, наскільки якісні блискавки та застібки, заклепки – чи не відірвуться вони вже після кількох різких спроб застібнути кофту.

Змінна форма

Важливо, аби у дитини були хоча б 2 комплекти спортивного одягу на фізкультуру – легкий та більш теплий. Це важливо, оскільки заняття можуть відбуватись як у приміщенні спортзалу, так і на вулиці. Часто батьки купують якісний варіант вуличного костюми на будь-яку погоду. Наприклад, вітровку-кофту, яка дозволяє відстібнути капюшон і навіть рукава, перетворюючись на спортивний жилет. За таким же принципом можуть спортивні штани трансформуватись в шорти. Для занять в спортзалі також потрібні два комплекти форми. Для дівчинки це важливо. Як мінімум, щоб не ходити завжди в одному й тому ж одязі. А також з точки зору зручності. Шортики та майка/футболка потрібні у випадку активних вправ. А от спортивні лосини потрібні, якщо дівчинка виконує розтяжки, кувирки, тобто часто контактує тілом з підлогою.

Для теплої пори року, коли дітки в основному займаються спортом на вулиці, не рекомендується брати форму світлих кольорів, оскільки будь-які плями від калюж, трави будуть миттєво помітні, а вивести їх, не пошкоджуючи якість тканини, нелегко. Оптимальним варіантом для цього періоду є спортивний костюм синього, темно-зеленого, бордового, фіолетового та чорного кольорів. Якщо дівчинка полюбляє яскраві кольори, то це можуть бути доповнення на костюмі-  наприклад, різнокольорові яскраві вставки, смужки, написи. Також можна доповнити костюм яскравим спортивним топом чи футболкою.   

Також для занять спортом на вулиці для дівчат будуть не зайвими спортивні смужки або пов’язки на голову. Це зручно, якщо у дівчинки довге волосся – воно не буде падати на очі, також піт не буде стікати по обличчю, такий спортивний головний убор буде гарним помічником в дощову погоду.

Також в нашому магазині ви можете купити дитячий одяг оптом, за помірну ціну сформувати донечці стильний і практичний гардероб на кожен день.

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)