Як сформувати гардероб для дівчинки 9-10 років

  • 11 июня 2015 в 19:04:53
 

Купити дитячий одяг оптом, купити дитячий одяг недорого, дитячі товари опт, оптовий дитячий магазин, купити одяг для дівчинки, купити джинси для дівчинки, купити одяг на дівчинку 9 років, купити одяг для дівчинки 10 років

Вибір одягу для дівчинки 9-10 років особливо проблемний. Адже це вже не маленька дівчинка, але ще не підліток. Дочка вже уявляє себе дорослою, а батьки ще проти по-справжньому дорослого одягу для дитини. Як же віднайти «золоту» середину та сформувати грамотний, вдалий дитячий гардероб? Поради дає наш оптовий дитячий інтернет-магазин Bubnilka

Особливості віку

Дівчинка 9-10 років вже має своє коло друзів – і в школі, і в дворі. Тому вона вже нерідко ходить на Дні народженні, з батьками відвідує кінотеатри, концерти, виставки. Отже, окрім шкільного та повсякденного, спортивного одягу у дівчинки цього віку забов’язаний бути і святковий одяг – при чому 2-3 комплекти вбрання. При цьому, звичайно, не варто забувати, що дитина все ще активно проводить свій відпочинок навіть на Днях народженнях (ролики, ігри, боулінг), тому варто знайти гармонійний варіант – і святковий, і комфортний. І замість довго плаття з вишивками варто обирати коктейльні варіанти, які легко поєднувати з кофтинками, кардіганами, зручним взуттям в стилі кежуал. І не забувайте, що вік 9-10 років дуже важливий, аби прививати дівчинці відчуття стилю. Вона повинна розуміти, що таке вульгарні речі, якою може бути припустима довжина спідниць та суконь. В цьому віці вже варто відходити від зовсім дитячих аплікацій, малюночків, квіточок, сердечок, паєток на користь малюнків і орнаментів у вигляді принтів, невеликих написів, смужок, кольорових вставок, але в цілому одяг повинен бути більш-менш однотонним.

Купуйте речі разом

У віці 9-10 років дівчинка все ще прислуховується до думки батьків, але вона також вже чітко може озвучити, що їй подобається, а що – категорично не підходить. Враховуйте думки і побажання дитини. Також дуже важливо робити спільні купівлі одягу, аби під час вибору дівчинці на практиці пояснювати, чому не можна носити той чи інший одяг, чому він їй не підходять, як правильно поєднувати речі, кольори, фасони.

Якщо вибирати повсякденний одяг, то знайдіть компроміс між спортивним та практичним, стильним одягом. Отже, для дитини цього віку ідеально підійде гардероб в стилі кежуал. Тут можна поєднувати піджаки, кардигани, жилетки з практичним взуттям (чобітки, високі кеди) з джинсовими спідницями, туніками, легінсами. Кежуал передбачає дуже акуратні стильні орнаменти – зірки, крапки, смужки, однотонні рослинні орнаменти.  Кольорова гамма також дуже приваблива. Для дівчаток кежуал – це блакитний, білий, світло-сірий, гірчичний, світло-рожевий, бузковий. Вибирайте не яскраві, насичені кольори, а стриману стильну гаму.

Речі «як у мами»

У віці 9-10 років саме мама для дівчинки є прикладом для наслідування. Тому донечка обов’язково попросить вечірню сукню чи розкішну спідницю, блузку, як у вас. Від відверто розкішних речей дівчинку варто відмовити, пояснюючи, що ще прийде її час. Але не кажіть категоричне «ні». Ви можете обрати дуже схожі стилістично речі в більш скромному варіанті. Наприклад, і собі, і донечці ви можете купити однакові світшоти, майки в смужку, однакові кольорові джинси (зелені чи жовті). Також можна замовити виготовлення футболок з однаковими написами чи малюнками. Тоді дівчинка буде завжди прислуховуватись до ваших порад, адже ви демонструєте, що довіряєте смаку донечки.

Також в нашому магазині ви можете купити дитячий одяг оптом, за помірну ціну сформувати донечці стильний і практичний гардероб на кожен день.

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)