Які речі для дитини потрібно взяти в пологовий будинок

  • 24 ноября 2015 в 22:51:32
 

купити одяг для новонародженого, оптовий дитячий магазин, дитячі товари опт, купити дитячий одяг недорого, Магазин дитячих товарів по низьким цінам, Купити дитячий одяг оптом

Перша вагітність – дуже хвилюючий період в житті кожної жінки. І кожна намагається якнайкраще підготуватися до пологів та перших днів, тижнів і місяців малюка. Життя немовляти починається з пологового будинку, тож вже туди потрібно приїхати з необхідними для новонародженого речами. Що потрібно підготувати для малюка в пологовий - підкаже наш оптовий дитячий інтернет-магазин Bubnilka

Вагітним рекомендують підготувати для пологового будинку три пакети – для допологового періоду, безпосередньо для пологів і для післяпологового перебування в лікарні. Якщо в першому пакеті зовсім не буде речей для малюка, то в інших двох такі вже передбачені. Також зверніть увагу, що і вам, і малюкові знадобляться окремі речі на виписку.

Сьогодні поговоримо про речі, які необхідно взяти для малюка в пологовий будинок.

Одразу після пологів немовля одягнуть в байкову сорочечку, шкарпетки, шапочку і байкову пелюшку. Це одяг малюка на перші дві години життя. Після того, як вас з дитиною перемістять до післяпологової палати, її необхідно перевдягнути. Підійдуть сорочечка з закритими ручками або окремо царапки, повзунки, боді. Не забудьте про шапочку, вона повинна бути без внутрішніх швів. Малюку на день необхідно один-два комплекти одягу, тобто на 3-4 дні в лікарні достатньо буде п’яти комплектів.

Перед відправкою в пологовий будинок, виперіть дитячі речі без фосфатним порошком і випрасуйте.

Не обійтися в пологовому і без предметів для догляду за новонародженим. Візьміть рушник, яким ви будете витирати малюка. Також необхідно взяти 10 бавовняних і декілька фланелевих пелюшок. Сьогодні рідко хто обходиться без підгузків. Візьміть один в пологовий зал і не менше 30 штук на післяпологовий період перебування в лікарні. Змінювати підгузки малюку потрібно часто, приблизно раз на півтори-дві години. Незайвими будуть вологі серветки, головне вибирати без вмісту спирту і ароматизаторів. Втім не слід постійно користуватися вологими серветками, чергуйте їх використання із підмиванням.  

Проконсультуйтесь також з вашим лікарем. Можуть знадобитися ватні палички, вата чи ватні диски, дитяче мило, перекис водню, зеленка, дитячий крем, термометр, присипка, спринцівка, пляшечка, пустушка і т.д.

Для виписки з пологового будинку можете взяти будь-які речі – святкові або повсякденні – все залежить від вас і вашого ставлення до цієї події. Головне, щоб малюку було комфортно.

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)