Який купити одяг на виписку з пологового

  • 24 мая 2017 в 15:03:36
 

Купити одяг на виписку, купити одяг на хрещення, купити одяг для новонародженого, купити конверт на виписку, купити комплект на випискуВиписка з пологового – це перше свято у житті малюка. Його будуть зустрічати родичі, друзі батьків. Дитину традиційно одягають в святковий одяг для новонароджених. А яким саме він може бути – підкаже наш оптовий дитячий магазин Bubnilka.

Одяг на виписку для дівчинки
Класичним варіантом на виписку є штанці та сорочечка (або кофтинка, розпашонка), чепчик (шапочка), пінетки. Замінити комплект можна комбінезоном. Також відмінний та зручний варіант, особливо для виписки весною і літом, є бодік. Для маленьких модниць також шиють мініатюрні плаття.

Традиційно на виписку вибирають білосніжні комплекти, прикрашені декором – вишивка, рюші, мереживо. Також популярними для дівчаток є комплекти ніжно-рожевого, жовтого кольорів.

Сьогодні все частіше батьки купують малюкам на виписку мініатюрні вишиванки. Це можуть бути комплекти, бодіки з вишитими візерунками в українському стилі. Дівчаткам потрібно вибирати геометричні узори рожевого, червоного кольорів або вишивку у вигляді маків, соняшників, калини.

Комплекти на виписку для хлопчика
Стандартний комплект на виписку передбачають штанці, кофтинку (або розпашонку), пінетки, шапочку. Також можна вибрати цільний варіант – комбінезончик. В залежності від сезону можна вибрати теплі комплекти з флісу, махри або бавовняні. Також можна підібрати бодіки з довгими або короткими рукавами.

По кольоровій гамі комплекти повинні виглядати святково. Тому пріоритетним є білосніжний комплект, а також світлі відтінки блакитного, молочного, бежевого, синього, зеленого кольорів.

Конверти на виписку
Забираючи малюка з пологового будинку, ви повинні подбати про комфорт малюка. Навіть в теплий сезон року він повинен бути захищеним від протягів, вітру. Тому для виписки, окрім костюмчика, малюку потрібно вибрати спеціальний конверт. Він зручний, теплий. Швидше за все, дитинка буде спати, тому конверт допоможе підтримувати його в лежачому стані, малюку буде зручно, м’яко і комфортно. Обличчя малюка можна накрити спеціальним куточком, який є в конвертах на виписку.

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)