Який одяг купити на хрещення зимою

  • 15 ноября 2016 в 18:28:35
 

Купити хрестильний одяг недорого, Купити крижмо, купити одяг на хрещення, купити хрестильний одяг, купити одяг на хрестини, купити махрову крижму, хрестильний одяг для дівчинки, хрестильний одяг на хлопчика

Хрещення дитини є таїнством та важливою подією у житті малюка, а також його близьких. Батьки дитини заздалегідь готуються до обряду хрещення. Один з важливих моментів – це правильний вибір хрестильного одягу. В чому дитина повинна бути одягнена на хрещенні, підкаже наш оптовий дитячий магазин Bubnilka 

Матеріали
Обираючи зимовий одяг на хрещення малюка, в першу чергу, потрібно подумати про комфорт дитини. Тому хрестильний одяг повинен бути теплим, виконаний з тканин, які зігрівають, але при цьому швидко поглинають вологу. Відразу ж варто відмовитися від будь-яких речей з синтетичних тканин та матеріалів з домішками синтетичних волокон. Такі тканини дуже притягують холод. До того ж, дитина буде контактувати з водою, тому важливо, аби одяг гарно поглинав вологу.

Ідеальні матеріали для хрестильного одягу в холодні сезони року – це плотна бавовна, велюр, фліс. Для теплої крижми чудово підходить махра – м’яка, тепла, приємна на дотик.

Кольори
Колір хрестильного одягу диктують загальноприйняті церковні правила. Оскільки хрещення – це свято, то і кольорова гама одягу малюка повинна бути відповідною. В ідеалі – білого кольору. Також допустимі ненасичені, світлі, бліді відтінки рожевого, жовтого, блакитного кольорів.

Сьогодні дуже популярні хрестильні вбрання з елементами класичної української вишивки. Тому одяг може бути білосніжним, але доповнений акуратною вишивкою нитками рожевого, блакитного, синього, червоного, срібного кольорів.

Зимовий хрестильний одяг на дівчинку
Тепло й комфортно дівчинці буде у довгій хрестильній сорочці або платті з довгими рукавами. Обов’язково, аби плаття було зі щільної тканини, що не продувається. Також можна вибрати повноцінний костюм на хрещення – це сорочка, штанці, пінетки і чепчик (або шапочка, хустинка).

Зимовий хрестильний одяг на хлопчика
Універсальним та оптимальним варіантом буде вибір теплого хрестильного комплекту, наприклад, з велюру чи флісу. Бажано, аби комплект був не лише зі штанців та сорочки, але й пінеток, шапочки. Також можна вибрати теплий бодік з довгими рукамива, по можливості – з начосом. Замість штанців можна одягнути теплі в’язані гольфики вище колін.

Декор та додаткові елементи
У якості декоративних елементів на хрестильному одязі часто використовують вишивку нитками, мереживо, сіточку, намистинки. І зимові хрестильні комплекти не виняток. Але при виборі одягу на хрещення також не варто забувати, що цей одяг повинен швидко одягатися і зніматись, тому цей процес повинен бути ще й зручним для малюка. Отже, варто відмовитися від одягу на численних зав’язках і гудзиках. Краще, аби штанці були на зручній резинці, сорочка вільного крою. Бодіки та кофтинки повинні застібатися на закльопки, блискавку та ліпучки.

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)