Яким повинен бути одяг на хрещення

  • 31 января 2016 в 22:33:15
 

Купити хрестильний одяг недорого, Купити крижмо, купити одяг на хрещення, купити хрестильний одяг, купити одяг на хрестини, купити махрову крижму, хрестильний одяг для дівчинки, хрестильний одяг на хлопчика

Існують правила та традиції, згідно яким потрібно вибирати хрестильний одяг. Про них розповість оптовий дитячий інтернет-магазин Bubnilka.

1. Колір хрестильного одягу повинен бути світлим. В ідеалі – білим, бо це символ чистоти та святості. Допускається, аби на тканині були присутні невеликі малюнки, вишивки – хрестики, ангели, ім’я дитини і дата хрещення тощо. Також допустимі дуже ніжні, світлі кольори, окрім білого: бежевий, світло-рожевий для дівчинки, світло-блакитний для хлопчика.

2. Останнім часом все більше батьків хрестять дітей в одязі з національною вишивкою. Вишиті хрестильні сорочки, комплекти, платтячка також виглядають дуже святково та символічно. Вишивка не заборонена, головне, аби вона не була наляпистою. Обирайте одяг з акуратною вишивкою, наприклад, у вигляді мережки, на комірці.

3. Немає заборон щодо крою хрестильного одягу. Ви можете обирати як хрестильні комплекти та довгі платтячка, так і хрестильні сорочки, бодіки. Єдине, що потрібно враховувати, - це зручність такого одягу. Обирайте одяг, який можна легко та швидко зняти й одягнути, адже малюка будуть опускати в купель – і роздягнути дитинку потрібно швидко. Тож найзручніший хрестильний одяг повинен бути на кнопках чи блискавці, липучках, а от гудзики – не зовсім вдалий варіант.

4. Зверніть увагу, і хрестильний одяг, і крижма повинні бути індивідуальними. Оскільки це – оберіг для дитини, який потрібно зберігати протягом усього життя. Тож не можна хрестити малюка в одязі чи з крижмою від старших братика чи сестри.

5. Крижма – обов’язковий атрибут обряду хрещення. Це рушник, в який малюка загортають, коли забирають з купелі. Крижма також повинна бути білого кольору. Часто вона прикрашена мереживом, вишивкою на церковну тематику. Обирайте крижму в залежності від сезону: коли тепло – купуйте крижму з ситця, бавовни, а от для холодного періоду року найкраще підійде махрова крижма.

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)