Яким повинен бути одяг на хрещення для хлопчика

  • 20 апреля 2017 в 11:27:05
 

Купити одяг на хрещення, купити крижму, одяг на хрещення для хлопчика, хрестильний комплект на хлопчика, купити хрестильний комплект, хрестильні комплектиОбряд хрещення дуже важливий і для малюка, і особливо для його батьків. Доки немовля маленьке, воно з перших днів життя потребує захисту, а також правильного духовного виховання. Тому батьки намагаються якнайшвидше похрестити свого маленького синочка. І зробити це з урахуванням церковних правил. Наш оптовий дитячий магазин Bubnilka дає підказки, як правильно вибрати хрестильний одяг на хлопчика. 

Колір одягу
Хрещення – святкова, світла подія. Це таїнство, тому і кольори хрестильного одягу повинні символізувати невинність, чистоту, відрікання від духовності. Краще за все вибирати одяг у білосніжному кольорі. Для хрестильного одягу хлопчика також допустимі світлі відтінки ніжно-блакитного, кремового, бежевого.

Вишивки, малюнки, написи
Будь-які написи або зображення на хрестильному одязі повинні бути мінімальними, акуратними, дуже ненав’язливими. Це можуть бути акуратна вишивка в українському стилі бордового, синього, блакитного, зеленого кольорів. Також нерідко хрестильний одяг прикрашають вишивкою срібними або золотими нитками.

Декор хрестильного одягу
Незважаючи на те, що одяг підбирається для хлопчика, хрестильні комплекти все-таки повинні виглядати святково. Тому навіть одяг для хлопчика нерідко прикрашають мереживом, вишитою тасьмою.

Хрестильні комплекти
Обираючи одяг на хрещення, ви можете підібрати різні варіанти: довгу хрестильну сорочечку, комплект зі штанців та сорочечки, які доповнюють пінетки та шапочка. Також зручними є хрестильні бодіки з короткими або довгими рукавами (у залежності від сезону).

Крижма
Це дуже важливий та обов’язковий атрибут обряду хрещення. Крижма – це невелике тканинне полотно, яким загортають малюка після занурення в купель. Крижму прийнято зберігати усе життя як особистий оберіг. Важливо! Крижму не можна прати. Після обряду хрещення потрібно дати їй висохнути самостійно. Згідно традицій, крижму для малюка купує хрещена мати. А от хрещений батько повинен на обряд подарувати хрестик.

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)