Якого кольору повинен бути дитячий одяг

  • 29 июня 2015 в 12:43:35
 

Купити дитячий одяг оптом, купити дитячий одяг недорого, дитячі товари опт, оптовий дитячий магазин, купити одяг для дівчинки, купити одяг на дівчинку, купити одяг для хлопчика

Традиційно вважають, що одяг для хлопчиків повинен бути блакитним, а для дівчаток – рожевим. Чи так це? Підказки батькам дає наш оптовий дитячий інтернет-магазин Bubnilka

Психологи вже не перший рік стверджують, що кольори одягу, стін в кімнаті, іграшок впливають на психіку дітей. Тож важливо приділити увагу тому, якого кольору одяг ви обираєте дитині.

Експерти впевнені, що для повноцінного розвитку, малюкам необхідно купувати речі різних кольорів. Сірий, коричневий та чорний, не дивлячись на те, що традиційно вони не вважаються «дитячими», повинні бути присутніми в гардеробі дитини.

Обираючи речі малюку, надайте перевагу жовтому кольору, символу сонця. Він сприяє інтелектуальному розвитку дитини, а у дорослих завжди викликає приємні асоціації. Тим більше, жовтий колір заспокоює.

Так само заспокійливо діють відтінки зеленого. Оберіть для малюка піжаму зеленого кольору.

Синій одяг допустимий не лише для хлопчиків. Він сприяє розумовому розвитку дитини.

Червоний, рожевий і помаранчевий кольори допомагають при боротьбі з поганим настроєм, впливають на активність і рухливість малюків.

Кольори для дітей різного віку

Вважається, що немовлята надають перевагу кольорам матері. Також є гіпотеза, що перші тижні життя новонароджені бачать світ чорно-білим. Для найменших дітей важливі не стільки кольори, скільки тактильні відчуття.

Смужка, клітка і горох

Є думка, що дитячий одяг в клітинку, горох та смужку негативно впливає на нервову систему дітей. Вчителям, няням та батькам не рекомендують носити такі речі. А от у виробництві дитячого одягу часто використовують такий принт.

Підходяще вбрання для кожного випадку

Що таке «повсякденний одяг»? Для дорослих все ясно, а для дітей – це весь їх гардероб в цілому. Для занять в школі одяг повинен максимально сприяти посидючості дитини та сприйняттю інформації. Діти із задоволенням погоджуються носити «дорослий одяг»: ділові костюми, сукні і т.д. Такий одяг кардинально змінює поведінку дітей. На уроках вони стають стриманішими, намагаються правильно тримати осанку, наслідувати дорослих.

Важливо зрозуміти, що гардероб дитини повинен бути різноманітним. Баланс кольорів створює оптимальні умови для розвитку.

Також в нашому магазині ви можете купити дитячий одяг оптом, за помірну ціну сформувати донечці чи сину стильний і практичний гардероб на кожен день.

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)