Купити бодіки на дитину

  • 11 мая 2017 в 19:58:14
 

Купити одяг для немовляти, купити бодіки, купити дитячий одяг, дитячий одяг недорого, купити бодіки з довгими рукавами, купити бодік з короткими рукавамиБодіки – базова річ у гардеробі новонародженого, а також дитини до 3 років. Дуже зручна та практична річ. У нашому дитячому оптовому магазині Bubnilka ви можете купити дитячі бодіки недорого. Адже наш магазин пропонує своїм покупцям високоякісну освіту, але за оптовими цінами. Ви можете сформувати гардероб для малюка на умовах дрібного опту.

Вибираючи бодіки, враховуйте декілька важливих нюансів:

Порада 1. Одяг для малюка повинен бути з натуральних, екологічного чистих матеріалів. Бодіки повинні бути бавовнями, флісовими.

Порада 2. Обирайте бодіки для малюка у великій кількості. У гардеробі новонародженого знадобиться 5-8 бодіків. Підбирайте з довгими і короткими рукавами, а також різної кольорової гами. Більшість бодиків, звичайно, повинні бути однотонними, неяскравими. Тому що такі кольори найкраще піддаються інтенсивному пранню та виведенню плям. Але у кожного малюка повинно бути і декілька святкових бодіків – для урочистих виходів, студійних фотосесій, зустрічі гостей вдома.

Порада 3. Не вибирайте бодіки «на виріст». Вгадати, з якими темпами буде рости малюк та набирати вагу, достатньо складно. Купуйте бодіки із запасом 2-3 місяці, але не більше.

Вдалого вибору!

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)