Купити одяг на хрещення для дівчинки в Києві та Україні

  • 04 января 2018 в 18:17:14
 

Купити одяг на хрещення, купити хрестильний одяг на дівчинку, купити хрестильний одяг дівчинці, купити крижму в києві, купити крижму недорого, купити махрову крижму, купити хрестильний одяг в києвіНаш дитячий оптовий магазин Bubnilka пропонує великий вибір хрестильного дитячого одягу. Купуючи одяг на хрещення для дівчинки, варто враховувати декілька важливих моментів.

1. Колір хрестильного одягу дуже важливий! Не допустимі яскраві кольори та малюнки. В ідеалі – хрестильні комплекти повинні бути білосніжними, можна також підібрати одяг на хрещення у ніжно-рожевому, ніжно-жовтому, кремовому, бежевому кольорах. Кольо-ри повинні бути дуже ніжними, неяскравими.

2. Хрестильний одяг для дівчинки може бути різноманітним. Це і хрестильний комплект (сорочечка, штанці, пінетки, шапочка або хусточка), і довга хрестильна сорочка, і довга хрестильна сукня, і святковий бодік у комплекті з пінетками та шапочкою.

3. Важливо! Голова дівчинки під час хрещення повинна бути покритою – хусточкою, шапочкою, чепчиком.

4. На хрестильному одязі дівчинки може бути присутня вишивка або написи – це повинні бути хрестики, дзвіночки, голуби чи слова «Спаси та збережи». На крижмі також можна вишити ім’я та дату хрещення дівчинки. Колір ниток може бути білим, срібним, бежевим. Уникайте червоних кольорів у хрестильному одязі.

5. Крижму на обряд хрещення повинна купити хресна мати. У залежності від сезону року, крижма може бути теплою (махра, велюр, фліс) або тонкою (бавовна, ситець, бязь).

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)