Купити одяг на хрещення для хлопчика в Києві та Україні

  • 03 января 2018 в 12:02:36
 

Купити одяг на хрещення, купити хрестильний одяг на хлопчика, купити хрестильний одяг хлопчику, купити крижму в києві, купити крижму недорого, купити махрову крижму, купити хрестильний одяг в києвіХрещення – це важлива подія в родині. До обряду батьки та хресні готуються заздалегідь, враховуючи всі важливі деталі. Одним з найважливіших моментів є правильний вибір хрестильного одягу на хлопчика. Наш оптовий дитячий магазин Bubnilka пропонує широкий вибір дитячого хрестильного одягу.

Також у нашому магазині ви можете купити крижму для різних сезонів року – махрову, ситцеву, бавовняну та інші.

Обираючи одяг на хрещення для хлопчика, враховуйте декілька важливих нюансів.

1. Колір хрестильного одягу повинен бути святковим. В ідеалі – це білий, але також допустимі й ніжно-блакитний, бежевий відтінки. Важливо! На хрещення не прийнято обирати одяг з переважанням малюнків, елементів червоного кольору.

2. Ви можете вибрати різні варіанти хрестильного одягу на хлопчика. Це може бути класичний комплект (штанці, сорочечка, пінетки, шапочка), довга хрестильна сорочка або бодік з пінетками.

3. Враховуйте сезон, коли проходить обряд хрещення. Для весняно-літніх сезонів чудово підходить хрестильний одяг з бавовни, ситцю, бязі. А от для осені та зими вибирайте комплекти потепліше – хрестильний одяг з велюру, нетонкої бавовни, махри.

4. За традицією хрещена мати купує на обряд крижму – обов’язковий атрибут хрещення. Крижма традиційно повинна бути білосніжного кольору. Її можуть прикрашати малюнки або вишивка срібного, білого, блакитного, синього кольорів. Тематика візерунків та написів відповідна – ангели, голуби, хрестики, дзвіночки.

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)