Купити одяг на хрещення і виписку з пологового

  • 22 июня 2017 в 12:45:50
 

Купити одяг на хрещення, купити одяг на виписку, купити крижму, хрестильний одяг недорого, купити комплект на виписку з пологовогоВиписка та обряд хрещення – перші важливі події у житті новонародженого малюка. Одяг дитини повинен бути відповідним – святковим. Наш оптовий дитячий магазин Bubnilka представляє широкий вибір якісного хрестильного одягу для хлопчиків і дівчаток, а також святкові комплекти на виписку з пологового будинку.

Вибираючи одяг малюку на хрещення, враховуйте кольорову гаму комплектів. За традицією, хрестильний одяг повинен бути білосніжного кольору, оскільки білий – символ чистоти, безгрішності. Але також допустимі вбрання на хрещення у світлій, ніжній гамі – кремовий, молочний, бежевий, світло-жовтий, ніжно-рожевий і блакитний.

Хрестильний одяг і вбрання на виписку традиційно гарно декоровані. Такий одяг прикрашають гіпюр, вишивка, мереживо, рюші. Ви можете підібрати готові комплекти або окремі речі – хрестильні сорочки, плаття. Обов’язково враховуйте, що дитина повинна бути у шапочці (чепчик, хустинка) і пінетках.

Додатковими покупками для хрещення або виписку є крижма, а також конверт на виписку з пологового будинку.

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)