Недорогий хрестильний одяг на дівчинку

  • 30 мая 2018 в 15:50:44
 

Купити одяг на хрещення, купити хрестильний одяг на дівчинку, купити хрестильний одяг дівчинці, купити крижму в києві, купити крижму недорого, купити махрову крижму, купити хрестильний одяг в києвіКупуючи одяг на хрещення, варто враховувати певні церковні правила та традиції. Наш оптовий дитячий магазин Bubnilka підкаже, що потрібно враховувати при виборі, а також пропонує своїм покупцям дитячий хрестильний одяг різноманітного дизайну.

У першу чергу, варто враховувати колір хрестильних комплектів. Для хлопчиків та дівчаток традиційним варіантом є білосніжний одяг, який символізує радість, чистоту, святість. Іншими варіантами одягу для дівчаток на хрещення можуть бути комплекти в кремових, ніжно-рожевих, світло-жовтих відтінках.

По-друге, враховуйте сезонність. Для весни-літа підійдуть легкі хрестильні сукні з короткими рукавами, святкові бодіки з короткими рукавчиками, довгі хрестильні сорочки з легких тканин (ситець, бязь, сатин). Для осені-зими потрібн теплі бодіки, хрестильні комплекти на довгий рукав. З тканин віддайте перевагу плотній бавовні (можна з начосом), флісу, махрі, велюру.

Важливим є також декор хрестильного одягу. Для дівчаток хрестильні сукні, сорочки часто прикрашають мереживом, оборками, вишивкою. Традиційно на хрестильному одязі вишивають хрестики, ангелочків, голубів. Як правило, використовують срібні нитки.

Також дуже популярними стали хрестильні комплекти з традиційною українською вишивкою. Узори для дівчаток можуть бути в червоному, рожевому відтінках. Як правило, це геометричні узори, вишиті квіти, ягоди калини.

Вдалих вам покупок у нашому магазині!

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)