Недорогий хрестильний одяг на хлопчика

  • 19 мая 2018 в 16:00:06
 

Купити одяг на хрещення, купити хрестильний одяг на хлопчика, купити хрестильний одяг хлопчику, купити крижму в києві, купити крижму недорого, купити махрову крижму, купити хрестильний одяг в києвіУ нашому оптовому дитячому магазині Bubnilka ви можете підібрати гарні варіанти хрестильного одягу на хлопчиків. Це можуть бути довгі хрестильні сорочечки, святкові бодіки, хрестильні комплекти у вигляді штанців, сорочки, шапочки та пінеток.

Традиційно хрестильні комплекти на хлопчиків виконані в білому кольорі. Оскільки цей колір символізує чистоту дитячої душі, святковість. Адже хрещення – це завжди важлива подія в житті малюка та його сім’ї. Окрім білого одягу, на хрещення допускається одяг світлих відтінків – бежевий, ніжно-блакитний.

Особливою популярністю користуються хрестильні комплекти з вишивкою. Перший варіант – це вишивка на церковну тематику. Традиційно виконана срібними нитками. Це можуть бути зображення хрестиків, ангелочків, дзвоників, голубів. Другий варіант – це хрестильний одяг в українському стилі, з вишивкою у вигляді українських орнаментів. Вишивка повинна бути акуратною, синього, блакитного, червоного кольорів.

Також в нашому інтернет-магазині можна купити крижму на хрещення.

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)