Одяг на хрещення для хлопчика

  • 07 апреля 2017 в 17:25:37
 

Купити одяг на хрещення, купити крижму, одяг на хрещення для хлопчика, хрестильний комплект на хлопчика, купити хрестильний комплект, хрестильні комплектиПідготовка до обряду таїнства хрещення вимагає врахувати чимало нюансів. Один з них – це правильний вибір хрестильного одягу для малюка. Наш оптовий дитячий магазин Bubnilka дає поради, як правильно купити одяг на хрещення хлопчика. 

Колір хрестильного одягу
Таїнство – це світлий день, святкова подія у житті малюка та його родичів. Здавна прийн-ято святість та урочистість асоціювати з білим кольором. Тим більше, що білосніжний хрестильний одяг підкреслю чистоту та невинність дитячої душі. Також для обряду допустимі інші світлі, ніжні відтінки – це хрестильний одяг у ніжно-блакитному, бежевому кольорах.

Вишивка та малюнки
Хрестильний одяг не може бути яскравим та різнокольоровим. Але акуратна вишивка не заборонена. Як правило, на хрестильному одязі нанесені зображення ангелів, хрестики, дзвіночки та інша церковна символіка. Традиційно вони виконані срібними та золотими нитками. Останнього часу також дуже популярні костюми на хрещення в українському стилі – з акуратною вишивкою. Для хлопчиків зазвичай добираються вишиті національні візерунки у блакитному, синьому кольорах.

Матеріали
Будь-який дитячий одяг, включаючи святковий, повинен бути якісним, виготовлений з екологічно чистих, натуральних матеріалів. Тому ідеальна тканина для дитячого хрестильного комплекту – це бавовна. У зимовий період модна вибрати бавовняний комплект з начосом або вовняний. Для літа, окрім бавовни, підійдуть тоненькі та легкі тканини – бязь, льон, ситець.

Комплект та інші варіанти
Для хрещення малюка ви можете купити готовий хрестильний набір: сорочечка, штанці, шапочка. Інколи ці набори доповнюють пінетки та рукавички. Але хрестити хлопчика можна й у довгій хрестильній сорочці, а також бодіку. Сьогодні багато батьків хрестять хлопчиків у одязі в українському стилі – вишита сорочечка та штанці-шаровари.

Крижма
Це обов’язковий атрибут хрещення. Крижма – це невелике тканинне полотно, яким дитину закутують після занурення в купель. Крижму потрібно зберігати усе життя, оскільки вона вважається оберегом для дитини. Після хрещення крижму не можна прати, вона повинна висохнути самостійно. Для теплих сезонів обирайте крижму з ситцю, бавовни, для холодних – махра та велюр. Крижму, як і одяг, можна прикрашати акуратною вишивкою, мереживом. Традиційно крижма виготовляється в білосніжному кольорі.

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)