Поради, як правильно вибирати дитячий одяг

  • 17 февраля 2016 в 23:42:24
 

Купити дитячий одяг оптом, Магазин дитячих товарів по низьким цінам, купити дитячий одяг недорого, дитячі товари опт, оптовий дитячий магазин, купити одяг для новонародженого, купити одягу новонародженому

Турботливі батьки намагаються забезпечити своїх малюків усім найкращим. Але далеко не усі виробники турбуються про якість та безпеку своїх товарів. Як же правильно вибирати дитячий одяг, щоб він був гарним, комфортним, але при цьому екологічно чистим? Наш дитячий оптовий магазин Bubnilka дасть вам корисні підказки.

Порада 1. Уважно вивчайте склад на ярлику. Одяг, куплений для новонароджених та дітей до 3 років, взагалі не повинен мати у своєму складі синтетичних волокон. Винятком можуть бути лише декоративні деталі на святковому одязі, наприклад, банти, ажурне мереживо, тасьма.

Порада 2. Найпрактичніша та найбільш безпечна тканина для дитячого одягу – це бавовна. Для діток постарше можна вибрати одяг, в якому синтетичні волокна складають 30-50% від складу, але не більше.

Порада 3. Не женіться за брендами. Весь відомий одяг, зізнатись, не вартий своїх грошей. Ви платите за ім’я виробника, за гроші, які бренд вкладає у власну рекламу, за фірмовий дизайн. Але дітки так швидко ростуть, що дорога модна кофтинка вже через півроку буде маленькою. Для малюків все-таки робіть акцент на якості речей, а не на модних тенденціях. І якщо добре пошукати, то багато гарний дитячих речей знайдеться і серед українських виробників. Шкода, що більшість батьків про них знають дуже мало.

Порада 4. Оскільки дитина швидко виростає зі свого розміру, а речей завжди потрібно багато, виникає цілком закономірне запитання – як зекономити на купівлі дитячого одягу та взуття? Відповідь проста: варто купувати дитячий одяг оптом. Сьогодні немало інтернет-магазинів пропонують купити дитячі товари за оптовими цінами. Опт достатньо умовний – вам не варто купувати цілую партію чи модельний ряд, дрібний опт починається вже ві 5 одиниць. А вам і так доводиться регулярно купувати величезну кількість бодіків, комбінезонів, пінеток, шкарпеток, футболок…Скупившись оптом, ви суттєво економите, вирішуючи проблему з одягом для малюка на найближчі 2 сезони.

Вдалих вам покупок!

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)