Поради, як правильно вибрати джинси чи брюки для дівчинки

  • 16 мая 2015 в 15:53:16
 

Купити дитячий одяг оптом, купити дитячий одяг недорого, дитячі товари опт, оптовий дитячий магазин, купити одяг для дівчинки, купити брюки для дівчинки, купити джинси для дівчинки, купити дитячі джинси

Не знаєте, як вгадати з вибором джинсів для дівчинки? Поради дасть наш оптовий дитячий інтернет-магазин Bubnilka

Незважаючи на універсальний крій джинсів, не кожна модель однаково вдала для дітей і підлітків з різною комплектацією. При виборі вдалого дитячого одягу важливий не лише розмір, але й фасон: наприклад, модель скінні абсолютно не йде повненьким дівчаткам, а от на худеньких підлітках з осиною талією вона сидить ідеально.

Мами шестирічних дівчаток можуть здивуватись, що вже з такого віку дівчинка може комплексувати стосовно своєї широкої талії чи бедер. В цьому випадку потрібно обирати джинси вільного крою, з невеликим розширенням від лінії бедра донизу (кльош).

Кольори брюк з урахуванням зайвої ваги також мають значення – світлі тони візуально збільшують фігуру, а темні кольори окреслять фігуру, зроблять більш стрункою. Для зовсім маленьких дівчаток (3-5 років) чудово підійдуть джинси яскравих кольорів, які можуть бути доповнені і аплікаціями, вишивками.

Особливо увагу приділіть моменту, яка модель у джинсів – посадка низького чи високого типу. Для повненьких дівчаток потрібні джинси високої посадки, для худеньких дівчаток з невираженими округленими формами – брюки і джинси прямого крою, але з заниженою талією.

Неприпустимо, або джинси на дівчинці висіли на колінах або позаду, як мішок. Щоб цього не сталось, під час примірки намагайтесь з усіх сторін роздивитись, як сидять по фігурі джинси. Попросіть дитину присісти, нахилитись, походити, щоб визначитись, чи не злазять джинси. Брюки не повинні стискати рухів дитини, в них в будь-якій позі повинно бути відчуття комфорту.

3 важливих нюанси при виборі дитячих брюк

1. Розмір і фасон – тільки по фігурі. Ні занадто завужені, ні занадто широкі джинси дитини не підійдуть – вони будуть заважати активному руху. Щоб пояс не стискав хребет, підберіть модель з регульованою резинкою. Якщо джинси сидять чудово, але злегка довгі – не проблема, їх можна підвернути або, якщо вони завужені, зібрати в складки знизи.

2. Якість тканини та фурнітура. Джинси з важкої тканини сковують руху дитини і взагалі – такий одяг швидко втомлює. Тканина для дитячих джинсів не повинна бути грубою, але і не занадто тонкою (наприклад, денім зі стрейчем). Перед купівлею перевірте якість швів – вони повинні бути рівними, акуратними. Застібки та блискавки неповинні бути грубими. Тканина не повинна линяти – як мінімум, це ознака неякісного одягу. До того ж, фарба може викликати алергічну реакцію у дитини. Дізнатись, чи джинси полиняють, можна ще в магазині. Якщо потерти злегка джинси вологою серветкою, а вона відразу забарвиться, то джинси полиняють при першому ж пранню.

3. Забарвлення. Як вже згадувалось, кольорова гама джинсів для маленької дівчинки не обмежена. Крім того, на відміну від виробів для хлопчиків, тут вітаються різноманітні принти, прикрашення стразами, вишивки, аплікації. Якщо ви хочете, аби ваша дочка із задоволенням носила нову річ, вибирайте новий одяг разом з донечкою. Враховуйте її думку і пояснюйте, чому ту чи іншу річ вам краще не купувати. Дівчинка вже з ранніх літ повинні вміти правильно купувати одяг, який буде її прикрашати, але при цьому не виглядати безглуздо чи вульгарно. Прививайте гарний смак своїй принцесі.

Також в нашому магазині ви можете купити дитячий одяг оптом, за помірну ціну сформувати донечці стильний і практичний гардероб на кожен день.

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)