Правила вибору одягу на хрещення

  • 28 мая 2015 в 20:00:01
 

Купити дитячий одяг оптом, Магазин дитячих товарів по низьким цінам, купити дитячий одяг недорого, дитячі товари опт, оптовий дитячий магазин, купити одяг на хрещення, купити хрестильний одяг, купити одяг на хрестини, купити крижму

Важливою частиною обряду хрещення є хрестильний одяг для дитини. Згідно традиції, його обирають та купують хрещені батьки. Також хрещена мати повинна купити крижму. Вдало вибраний хрестильний комплект допоможе зробити процес хрещення оригінальним, урочистим, по-справжньому святковим.  Який потрібно купити хрестильний одяг, що таке крижма і які ще аксесуари включає хрестильний набір – порадить наш оптовий дитячий інтернет-магазин Bubnilka

На хрестини можна придбати хрестильну сорочку або хрестильний набір, до якого входять крижма, серветки під свічки, шапочка (чи хустинка), трусики, пінетки.

Колір та тканина одягу на хрещення

Колір хрестильного вбрання, як правило, обирають білий, молочний або кремовий, адже саме ця палітра світлих кольорів символізує чистоту та без гріховність. При виборі одягу на хрещення надайте перевагу м’яким натуральним тканинам, аби малюк почував себе комфортно. Це може бути шовк, бавовна, льон.

Яким повинен бути хрестильний комплект

Крижма – це спеціальна невелика ковдра, в яку дитину приймають після купелі. Існує повір’я, що крижмо зберігає чудотворні та захисні властивості протягом всього життя людини. Тому, якщо малюк захворіє, його можна протерти крижмою, що захистить його від хвороби. Після обряду хрещення крижмо повинно самостійно висохнути. Крижму не можна прати, її потрібно скласти і зберігати все життя як оберіг. Крижму на обряд купує хрещена мати. За бажанням, після обряду на крижмі вручну можна вишити ім’я дитинки і дату хрещення.

Хрещені мати й батько під час обряду тримають в руках запалені свічки, тому на обряд можна купити і спеціальні серветки під свічки. На серветках також потім можна вишити ім’я хресника і дату хрещення. Ці серветки зберігають у себе хрещений батько і матір.

Головний убір не є вимогою для хлопчиків. За бажанням, ви можете одягнути чепчик, шапочку. А от дівчинці рекомендовано покривати голову – це можуть бути хустинка, чепчик, ажурна шапочка.

Додатковими аксесуарами можуть бути пінетки або ажурні гольники, і навіть слинявчик з мереживом.

Один з вдалих та популярних на сьогодні варіантів хрестильного одягу є бодік-вишиванка. Це гарна альтернатива традиційним довгим хрестильним сорочкам та платтячкам. Такі бодіки є як для дівчаток, так і для хлопчиків – з різними стилями та кольорами вишивок.

Нюанси вибору одягу на хрещення

  • Якщо ви хрестити малюка в теплий сезон року, то надайте перевагу відкритим фасонам хрестильного одягу та теплим тканинам, які не перенасичені декором, мереживом. Якщо це зимовий період, то крижма повинна бути з підкладкою або махрова, одяг – на теплій натуральній тканині.
  • Важливо, аби одяг не стримував рухів дитини, аби малюк не дратувався під час обряду.
  • Одяг може бути прикрашений невеликими малюнками на церковну тематику – дзвіночки, хрестики, ангели.

Також рекомендуємо купувати крижму, одяг на хрещення оптом. В нашому магазині представлені комплекти на хрещення за доступними цінами.

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)