Що таке крижма і як її правильно вибрати

  • 28 декабря 2015 в 00:01:04
 

Купити хрестильний одяг недорого, Купити крижмо, купити одяг на хрещення, купити хрестильний одяг, купити одяг на хрестини, купити махрову крижму, хрестильний одяг для дівчинки, хрестильний одяг на хлопчика

Більшість батьків намагаються похрестити дитину протягом сорока днів після народження. До проведення таїнства малюка намагаються якомога менше показувати незнайомим людям. Вважається, що після таїнства до дитини приставляється янгол-охоронець, що оберігає її.

Сам обряд проходить в церкві, хоча можливі і винятки, а обов’язковими атрибутами є хрестик та крижма, в яку малюка закутують після занурення в купель. За традицією, крижму купує хрещена мати. Якою має бути крижма та що вона означає? Роз'яснення дасть наш оптовий дитячий інтернет-магазин Bubnilka.

Крижма символізує безгріховність і чистоту, саме тому найчастіше її виготовляють із білого кольору. Раніше крижмою могла слугувати пелюшка, рушник або просто шматок тканини. Сьогодні ж можна купити крижму на будь-який смак. Виробники пропонують варіанти різного розміру, для теплої і холодної пори року, з вишивкою та різними декоративними елементами.

Якщо вас чекає хрещення зовсім маленької дитини, до трьох місяців, можна сміливо купувати крижму розмірами 75 на 75 сантиметрів. Для малюків старше трьох місяців радимо взяти крижму більшого розміру, 100 на 100 сантиметрів. Для немовлят, яким не виповнилося і півтора місяці, зручно буде взяти крижму з капюшоном.

Хорошим символом буде крижма, виготовлена самостійно. Для цього потрібно зовсім мало часу і елементарні навички шиття і вишивання. Спочатку оберіть тканину. Вона повинна бути натуральною (байкова, льняна або бавовняна), приємна до тіла та добре вбирати вологу.

Ви можете самостійно прикрасити крижму рюшами, стрічками чи вишивкою. До речі, декоративні елементи можуть бути блакитними, якщо ви хрестите хлопчика, чи рожевими – якщо дівчинку. Символічною буде вишивка на крижмі, раніше хрещена мама самостійно вишивала різні візерунки-обереги на крижмі, ім’я чи ініціали похресника.

Якщо ж не хочете прикрашати крижму, можете акуратно її скласти і перев’язати блакитною чи рожевою стрічкою.

Після обряду хрещення крижму не перуть, її кладуть окремо від інших речей і дістають у випадках, коли малюк захворів. Дитину вкривають на деякий час крижмою. Існує думка, що вона має цілющу силу і малюк обов’язково видужає. Для зберігання можна пошити чи придбати спеціальний бавовняний чохол для крижми.

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)