Список речей, які потрібно підготувати дитині в дитячий садок

  • 07 мая 2015 в 22:47:47
 

Купити дитячий одяг оптом, Магазин дитячих товарів по низьким цінам, купити дитячий одяг недорого, дитячі товари опт, оптовий дитячий магазин, купити одяг українських виробників

Ваш малюк вперше йде в дитсадок? Наш оптовий дитячий інтернет-магазин Bubnilka дасть підказки, який одяг та товари потрібно купити для дитини.

Відразу варто відмовитись від купівлі дорогого дитячого одягу. Одній виховательці важко стежити за усіма дітками одночасно, тому малюки так швидко псують і забруднюють одяг. Вам варто купити якісний та практичний дитячий одяг, з якісних натуральних тканин. Щоб такий одяг було легко чистити і він витримував багато циклів прання. Радимо вам відмовитись від одягу з Китаю, який дуже неякісний, часто викликає у дитину алергії. Зверніть увагу на дитячий одяг українських виробників, які по сьогодні часто працюють за ГОСТами. І щоб не витрачати багато, купуйте дитячий одяг оптом – за один раз і на довго. А що саме потрібно придбати, читайте в нашому списку.

Змінне взуття (зручні капчики, сандалі на липучці). Відразу подумайте, що вашій дитині доведеться вчитись багато речей робити самостійно. І перезуватись – один з таких навиків. Саме тому взуття повинно бути зручним саме для дитини. Їй важко будуть даватись зашнуровування, а от ліпучки, кліпси на взутті – саме те, що допоможе дитині перезуватись швидко і без капризів.

Повний комплект спідньої білизни (майка, трусики), колготки (бажано теплі), 2-3 пари шкарпеток (і теплих, і звичайних), гольфики. Якщо дитина в ясельках і ще погано проситься на горщик, то змінної білизни доведеться взяти побільше (3-4 трусиків).

В холодний період року потрібні запасні рукавички та теплі шкарпетки для вулиці. Малюк може намочити одяг, загубити рукавички.

Тепла кофтинка – 1 штука (бажано на блискавці, а не на гудзиках). Знову ж таки, щоб дитина легко і швидко могла одягнути самостійно.

Змінні штанці – 1 теплі + 1 спортивні для приміщення.

Піжама. Варто для садка вибрати 2 піжами – на різні сезони (теплу і тоненьку).

Аксесуари для волосся (гребінець, резинки, заколки, обруч).

Шапка. Дуже важливо, щоб ця шапка надійно сиділа на дитині. Коли ви поруч, то можете за цим слідкувати. А от для дитсадка підійде лише надійна шапка – з довгими «вушками», зав’язками або ліпучками. Ідеальним варіантом також є старі добрі шапки, які одягаються через голову. Такі шапки носили ще діти в радянських садочках. Шапки і голову захищають, і горло зігрівають. В таких шапках не продувається шия.

Шарф. На всякий випадок. Бо, як і рукавички, шарф дитина може легко загубити – йому потрібен один запасний.

Також радимо батькам купувати дитячий одяг оптом. В нашому магазині представлений недорогий якісний одяг для дітей.

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)