В якому одязі хрестити дитину літом і весною

  • 25 ноября 2016 в 21:10:10
 

Купити хрестильний одяг недорого, Купити крижмо, купити одяг на хрещення, купити хрестильний одяг, купити одяг на хрестини, хрестильний одяг для дівчинки, хрестильний одяг на хлопчика

Теплий сезон року дозволяє батькам вибирати різні варіанти хрестильних комплектів для малюків. Та оскільки хрещення – це важливий церковний обряд, то при виборі святкового хрестильного одягу потрібно враховувати чимало нюансів. Про головні з них розповість у цій статті наш дитячий оптовий магазин Bubnilka 

Колір хрестильного одягу
Хрещення – це таїнство, свято для кожного маленького і дорослого християнина. Тому і колір одягу на хрестини повинен бути святковим. Церковні правила передбачають вибір одягу білого кольору, бо це символ духовної чистоти. Також дозволяється одяг дуже ніжних, світлих відтінків. Для хлопчиків – це небесно-блакитний, для дівчаток можна обрати ніжно-кремовий, свтіло-рожевий.

Написи і малюнки на одязі
Дуже часто батьки запитують, чи допустимі будь-які зображення, малюнки, написи, декор на хрестильному одязі. Так, вони можуть бути присутніми, але у невеликій кількості та бажано ненав’язливого кольору. Тобто в ідеалі, аби це було мереживо чи рюшики, невеличка вишивка в українському стилі, а також тематичні малюнки (ангел, хрестик, хмарки тощо). Бажано, аби аплікації, малюнки, написи були виконані у світлих тонах, наближених до кольорів самого одягу.

Хрестильний одяг для дівчинки
В літню та весняну пору дівчатка можуть виглядати на хрещені, як маленькі принцеси. Дуже часто батьки підбирають їм білосніжні хрестильні сукні з мереживом або довгі хрестильні сорочечки. Доповнити образ можуть стильні чепчики, хустинки та шапочки з рюшиками. Літом також можна вибрати тоненькі ажурні шкарпеточки, пінетки.

Також можна обрати хрестильний комплект для дівчинки – штанці та тоненька сорочечка. Аби дівчинці не було спекотно, її було зручно одягати-роздягати, то варто віддати перевагу бодіку: святковому, білосніжного або кремового кольору, з мереживом чи пишною пристроченою спідничкою-обманкою.

Хрестильний одяг для хлопчика
В теплий сезон року можна вибрати білосніжний бодік з коротким рукавом. На ньому може бути акуратна вишивка в українському стилі або ж нашиті аплікації срібними нитками у вигляді ангелочка. Окрім бодіків, можна вибрати хрестильний комплект – штанці, сорочечка, шапочка. До речі, хрестильні костюми часто бувають у стилі маленького козачка, тому штанці ідуть у вигляді шароварів. Для хлопчиків також випускають довгі хрестильні сорочки. Це дуже зручний для малюка варіант, оскільки тіло добре вентилюється, одяг не натирає малюку, сорочку легко і швидко можна зняти.

З яких тканин обирати одяг на хрещення
Обирайте легкий одяг, що гарно вентилюється, м’який, приємний на дотик. Оптимальними на літо та весну будуть хрестильні комплекти і сорочки з бавовни, бязі, сатину.

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)