В якому одязі хрестити хлопчиків та дівчат

  • 24 сентября 2015 в 16:55:42
 

Купити хрестильний одяг недорого, Купити крижмо, купити одяг на хрещення, купити хрестильний одяг, купити одяг на хрестини, купити махрову крижму, хрестильний одяг для дівчинки, хрестильний одяг на хлопчика

Хрещення, або обряд таїнства, ще називають другим народженням, адже під час обряду ми народжуємось вдруге – для свого духовного життя. Недаремно батьки з особливою відповідальністю ставляться до планування обряду, ретельно вивчають церковні правила. Також один з важливих моментів в хрещенні – це одяг, в якому потрібно хрестити дітей. Адже при його виборі також потрібно дотримуватись певних церковних настанов, про які розповість наш оптовий дитячий інтернет-магазин Bubnilka

В чому хрестити хлопчика
Перше і головне правило, якого слід дотримуватись при виборі хрестильного одягу, - це його колір. В ідеалі, обрати білосніжний хрестильний комплект. Також допустимі дуже ніжні світлі кольори – це беж, ніжно-блакитний. На одязі хлопчика можуть бути присутні вишивки та малюнки на церковну тематику – янголи, хрестики. Особливою популярністю користуються хрестильні сорочки та комплекти з українською вишивкою. Знову ж таки, важливо, аби сам одяг був світлого кольору, а вишивка лише акуратно його прикрашала – як маніжка чи окантовка на комірці, манжетиках.

Обрати можна декілька варіантів хрестильного одягу для хлопчика. Тут потрібно орієнтуватись на вік малюка, а також пору року, коли хрестять дитину. Класичний варіант хрестильного одягу – це комплект у вигляді сорочечки, штанців, шапочки та пінеток. Можна також обрати лише довгу хрестильну сорочку. Також чимало виробників випускають дуже гарні святкові бодіки для хлопчиків на хрестини.

Важливо, щоб хрестильний одяг був виготовлений з натуральних тканин, був приємний до тіла малюка, з якісними швами та оверлогом, які не будуть спричиняти дискомфорт. Одяг може бути з бабовни або з додатковими матеріалами для утеплення – фліс, махра.

В чому хрестити дівчинку
Хрестильний одяг на дівчат відрізняється різноманітністю. Тому батькам буде з чого вибрати святковий хрестильний одяг для донечки. Як і в ситуації з хлопчикам, перевагу потрібно надати одягу світлих кольорів – білому або ніжно-бежевому, кремовому. Також це може бути білий одяг з невеличкими вставками зі світло-рожевої, жовтої тканини. Прикрашати хрестильний одяг дівчинки можуть вишивки, малюнки  - у вигляді ангелів, хрестиків. Також не заборонені різноманітні бантики, рюші, мереживо.

Для дівчат можна купити довгу хрестильну сорочку або хрестильне платття. Також можна купити повноцінний комплект на хрещення – штанішки, сорочка, шапочка (чепчик, хустинка), пінетки. Як варіант – дівчинку можна хрестити в святковому бодіку. Особливою популярністю користується хрестильний одяг з елементами українською вишивки.

Крижма для хрещення
Це також обов’язковий атрибут на обряді хрещення, який купується разом з одягом. В залежності від сезону, ви можете купити тоненьку легку крижму (бавовна, ситець) або ж утеплену махрову крижму. Це повинно бути полотно білого кольору, яке, як і одяг, можуть прикрашати невеликі візерунки, декоративні елементи – це церковні написи, ангели, хрестик, мереживо.

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)