В якому одязі потрібно хрестити дитину

  • 02 мая 2015 в 18:08:42
 

Купити дитячий одяг оптом, Магазин дитячих товарів по низьким цінам, купити дитячий одяг недорого, дитячі товари опт, оптовий дитячий магазин, купити одяг на хрещення, купити хрестильний одяг, купити одяг на хрестини, купити крижму

Хрещення – це, безперечно, важливий обряд в житті кожного з нас. Це таїнство, особливе духовне свято для малюка та його батьків. Що потрібно купити для дитини на хрещення, в якому одязі дозволяється хрестити хлопчиків та дівчат – порадить наш оптовий дитячий інтернет-магазин Bubnilka

Про обряд хрещення батьки починають замислюватись вже на першому місяці життя малюка. Перш за все, вам варто вдало вибрати хрещених батьків. Згідно традицій, хрещений батько дарує дитинці хрестик, а от хрещена мати – крижму. Також мати може подарувати з крижмою і хрестильний одяг, наприклад, сорочку.  

Крижма – це основний атрибут обряду хрещення. Крижма виглядає як утеплений рушник чи легка полотняна (бавовняна, ситцева) тканина, в яку дитину загортають після купелі в процесі обряду хрещення. Тому для зручності можна вибрати крижму, в якій передбачений капюшон. Крижма відразу поглине воду та не дасть дитинці замерзнути. Прикрашається хрестильна крижма традиційними стрічкам, символічною вишивкою на церковну тематику. На крижмі можуть бути зображені ангели, хрестики. Залишається крижма у дитини на все життя і вважається оберегом від злих сил, заздрощів.

Бажано, щоб одяг для хрещення був виготовлений з м’яких натуральних тканей. Зазвичай набори для хрещення виготовляються білого кольору, що символізує чистоту, але також можна використовувати і бежевий, ніжно-блакитний та світло-рожевий кольори. Також популярними є традиційні хрестильні набори із зображенням українською символіки – елементи вишивок, хрестильні сорочки-вишиванки.

Для хлопчиків потрібно купити хрестильну сорочечку, проте вона не заправляється в штани, а підв’язується тонким пояском. Для дівчинки – довге хрестильне плаття і обов’язково покриття на голову (хустинка, ажурна шапочка, чепчик). Всі плаття та сорочки на хрещення шиють просторими, аби їх можна було легко та швидко зняти. Їх шви повинні бути м’якими, щоб вони не кололи малюка, не створювали йому дискомфорт.

Сьогодні дуже багато батьків хрестять своїх діток в українських вишиванках. Це можуть бути як вишиті плаття та хрестильні сорочки, так і повноцінні хрестильні комплекти для дівчат і хлопчиків. Бажано, щоб в такому одязі переважав білий колір, а вишивка лише доповнювала її у якості святкового декору.

Також рекомендуємо купувати крижму, одяг на хрещення оптом. В нашому магазині представлені комплекти на хрещення за доступними цінами.

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)